Середа, 23.09.2020, 20:15
Ви війшли як Гість | Група "Гости"Вітаємо Вас Гість | RSS

Реферати та курсові

Форма входу
Погда на сайті
Партнери сайту
Статистика
Яндекс цитирования Rambler's Top100
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ТИЦ і Page Rank

Як підвищити ТИЦ і Page Rank Вашого ресурсу і отримати 10 575 КОРИСТУВАЧІВ В ДЕНЬ!

Система дуже проста, але при цьому являється дуже ефективним інструментом підвищення ТИЦ, PR Вашого сайту.Показуючи на своєму сайті 7 текстових посилань, Ви через деякий час побачите, що посилання на Ваш сайт стоїть, як мінімум, на 5 559 сайтах в мережі! Непогано, так? При цьому підвищиться індекс цитування Яндекса і Page Rank google, оскільки така кількість посилань на Ваш сайт, сильно вплине на його вагу в пошукових системах.

Продовження дивіться нижче (під списком посилань)...

КРАЩІ ПОСИЛАННЯ

1ГРИМАЙЛІВ | Софт | Музика | Фільми | Бібліотека | - Шукайте в нас, завантажуйте, качайте, скачуйте, а також переглядайте онлайн фільми, музику, ігри та софт для мобілки! А також унікальна збірка тестів для підготовки до ЗНО зібрана учасниками і ще багато-багато цікавого...!!!
2TeRn4aLL - Халява прийшла - TeRn4aLL - студентський портал
3Сайт знакомств
4РосБизнесКонсалтинг
5Блог Тараса Прокопишина-Блог "СОЦІОЛОГ"
6
Туры по Европе-индивидуальные и групповые туры, эксклюзивные программы по Европе - замки,дворцы, тропические центры отдыха с аквапарками. Авиационные перелеты иавтобусные маршруты. Экскурсионные программы. Китай – эксклюзивныеэкскурсионные программы по древним городам Китая и отдых на океаническом иморском побережье. Юго-Восточная Азия. Экзотика и прекрасный сервис.Египет. Латинская Америка, Турция, Кипр, Хорватия. Экскурсионные иВоенно-исторические программы по России: стрельба из любых видов оружия,испытательные пробеги на бронетехнике, полеты на боевых самолетах,военно-исторические музеи. Санкт-Петербург. Интернет-магазин, форум, доскаобъявлений, новости. Поисковая система, обмен баннерами.Агентствам.

Як підвишити тИЦ і Page Rank Вашого сайту?

Інструкції:
1. Використовуйте Ваш браузер (пункт меню "Сохраніть как..."), щоб скопіювати цю сторінку (одночасно скопіюється і код сторінки).
Збережіть її у Вашій системі, як promote.html (або або будь-яку іншу назву).

2. Видаліть останнє (сьоме) посилання разом з описом  перемістіть інші вниз і розмістіть Ваше посилання (посилання на Ваш сайт) разом з описом сайту  в ПЕРШЕ положення (позицію).

3. Упевніться, що шлях до Вашого сайту абсолютний (тобто, починається з "http://ваш сайт". Інші люди копіюватимуть вашу сторінку і, відповідно заслання має бути правильним, коли по ній клікнуть де-небудь в іншому місці). Постарайтеся дати короткий і в той же час точний опис вашого ресурсу (орієнтовно до 200 символів, 3-4 рядки).4. Створіть на сторінку promote.html хгарно видиме посилання (текстове або графічне - вам вирішувати) з головної сторінки Вашого ресурсу або із сторінки з найбільшою прохідністю. Можна створити декілька посилань з різних місць свого сайту. Ви самі, насамперед, маєте бути зацікавлені щоб якомога більше відвідувачів потрапили на цю сторінку. Упевніться, що ваш зв'язок дійсно видно.

Для гарантії, використовуйте, щось подібне до цього:


Натисніть тут щоб дізнатися як підвищити ТИЦ і PR безкоштовно!!!

Ви тепер повинні мати:

1. Добре видиме посилання на Вашій головній (або іншій) сторінці, вказуючи на  promote.html у вашій системі. Ваше текстове зпосилання з описом повинне стояти на першому місці серед інших ссилок.

2. Сім текстових посилань повинні стояти на Вашій сторінці promote.html. І дозвольте їм залишатися там. Аналогічно, Ваше посилання буде показано на тисячах інших сторінок і сайтів.

3. Як ви бачите - вся інформація зібрана в таблицю. Не міняйте дизайн таблиці і розташування інформації! Категорично заборонено самовільно змінювати інструкцію, що додається, спотворювати сенс інформації і так далі!  В крайньому випадку допустимо змінювати колірну гамму інформації, якщо це не узгоджується з вашим дизайном. Наприклад, у вас - білий колір тексту на чорному фоні. Проте, при зміні колірних параметрів, будь ласка зверніть увагу:  читабельність інформації не повинна постраждати.

Як це працює:

Багато web-майстрів відвідають Ваш сайт і приєднається до програми підвищення тИЦ і Pagerank, узявши собі Вашу сторінку, разом з Вашим посиланнями і переміщаючи її у себе на другу позицію.
Web-майстри, які відвідують їх сайти  - робитимуть те ж саме. На той час коли ваша ссилка підніметься на  5-ю позицію - ви матимете порядкау 50 000 ссилок на свій ресурс з інших сайтів! При хорошому розкладі все це можливо опісля декількох місяців! Якщо хочете, то далі порахуйте самі.

Давайте продемонструємо це: наприклад, Вашу сторінку promote.html скопіювали до себе і, відповідно, розмістили посилання на вас 15 чоловік web-майстрів (насправді, ця цифра буде значно більша). Давайте передбачимо що кожного з цих web-мастерів також відвідали по 15 чоловік і приєдналися до програми  підвищення індексу цитування і так далі - такий же цикл.

Результат при розміщенні вашого посилання на 5 (п'яту) позицію: 15x15x15x15= 50 625 посиланнь!


Як підвищити індекс цитування сайту, ефективне підвищення page rank,тиц яндекс, тиц сайту, підняти тиц, тіц
pr тиц, ефективний обмін посиланнями, пропозиція по обміну посиланнями, взнати тиц, перевірити тиц
Пошук Рефератів
Бунусна реклама
Block title
d
интересно знать
c
Інформація
Рейтинг сайтов: Globalboard


Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz